Sorry, Internet Explorer is not supported

Apie mus

Contomobile UAB yra mokėjimo inicijavimo paslaugos „Conto QuickPay“ teikėja. Įmonė siūlo savo klientams ir kitas finansines paslaugas: daugiavaliutes IBAN sąskaitas, lėšų pervedimą Lietuvoje ir užsienyje, valiutos konversiją.  Daugiau informacijos apie įmonę ir  jos teikiamas paslaugas rasite www.contomobile.com

Įmonė sukūrė modernius bei patikimus įrankius - „Contomobile“ mobilią programėlę ir internetinės savitarnos portalą - lėšoms siųsti, gauti ir valdyti. 

Contomobile UAB yra Lietuvos Respublikoje registruota įmonė, kuri yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko kaip elektroninių pinigų įstaiga

„Contomobile“ priklauso „Forbis“ grupei, beveik 30 metų kuriančiai ir tobulinančiai bankinę informacinę programinę įrangą, skirtą tarptautinėms finansų įstaigoms.

Mūsų vertybės

Esame į klientą orientuota įmonė. Siekiame suprasti mūsų klientų poreikius ir teikti jiems aukščiausios kokybės paslaugas bei profesionalias konsultacijas. Visa tai įmanoma dėl mūsų profesionalių komandos narių ir nuolatinio tobulėjimo. 

Kokybė
Profesionalumas
Nuolatinis tobulėjimas
Dėmesys klientui